Meble łazienkowe – Bielsko-Biała

Oferujemy trwałe i funkcjonalne meble łazienkowe. Bielsko-Biała to jedno z wielu miast, w których montujemy gotowe produkty. Pojawiamy się pod wskazany adresem i wykonujemy pomiary, na podstawie których możemy stworzyć wyroby idealnie dopasowane do danej przestrzeni. Przygotowujemy meble łazienkowe zgodnie z wizją klienta. To od Ciebie zależą takie parametry, jak:

  • wymiary mebli,
  • kolor i wykończenie frontów,
  • podział przestrzeni do przechowywania wewnątrz mebla,
  • dodatkowe ozdobniki,
  • sposób montażu – na nóżkach lub podwieszane,
  • uchwyty lub inne systemy otwierania
  • rodzaj zastosowanych prowadnic w szufladach.

Możemy wyposażyć meble łazienkowe m.in. w system cichego domyku, który pozwala na zamykanie szuflad i szafek bez charakterystycznego trzasku. W łazienkach dużą popularnością cieszy się również podświetlenie LED. Możemy zamontować taśmy np. pod podwieszanymi meblami. Pozwalają one na stworzenie niezwykłego klimatu, jednocześnie nie rażąc mocnym światłem w trakcie nocnych wizyt w łazience.

Trwałe meble łazienkowe na zamówienie

Przygotowujemy meble łazienkowe na zamówienie z wykorzystaniem trwałych materiałów. To surowce, które są odporne na podwyższoną wilgotność panującą w tego typu pomieszczeniach. Podobnie jak w przypadku kuchni na zamówienie, nasze meble łazienkowe są trwalsze niż konstrukcje wykorzystywane np. w sypialniach lub korytarzach. Dzięki temu mogą zachować estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania, także w sytuacji, gdy na ich blacie regularnie pojawia się woda. Umożliwiają bezproblemowe mycie z wykorzystaniem środków chemicznych do czyszczenia powierzchni.

Dlaczego warto postawić na nasze meble łazienkowe?

Nasze meble łazienkowe powstają na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz stać się właścicielem produktu zgodnego z Twoją wizją. Tworzone przez nas konstrukcje sprawdzą się we wnękach czy na poddaszach – wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości dopasowania gotowych mebli ze sklepów meblarskich. Umożliwiają one maksymalne wykorzystanie przestrzeni zgodnie z własną wizją, jednocześnie tworząc stylowe wyposażenie wnętrza.

Możemy dopasować meble łazienkowe do już istniejącego wyposażenia lub stworzyć je od podstaw, zgodnie z ustaleniami z klientem. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami. Wyposażamy domy, mieszkania, biura, hotele czy lokale usługowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.