kuchnia
meble kuchenne

Kuchnie na zamówienie – Bielsko-Biała, Tychy

okrąg
okrąg

Umów się na bezpłatną wycenę

Oferujemy funkcjonalne i estetyczne kuchnie na zamówienie. Bielsko-Biała to jedno z wielu miast, w których mieszkają nasi klienci. Przyjeżdżamy pod wskazany adres i wykonujemy niezbędne pomiary, na podstawie których możemy stworzyć projekt mebli kuchennych. Ustalamy z klientem wszystkie detale, by gotowe konstrukcje spełniały jego oczekiwania.

Tworzymy meble kuchenne idealnie dopasowane do danej przestrzeni. Przygotowujemy nawet  najbardziej skomplikowane konstrukcje. W naszym zakładzie powstają meble mieszczące się we wnękach, a także pod skosami na poddaszach. Dzięki nam można maksymalnie wykorzystać przestrzeń w dowolnym domu lub mieszkaniu, bez względu na układ pomieszczeń.

Stworzymy dla Ciebie meble, jakich nie znajdziesz w sklepach meblarskich. Przygotujemy zabudowę kuchenną od podstaw lub dorobimy fragmenty do już istniejącej konstrukcji. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. To od klienta zależą wymiary poszczególnych produktów, kolor i wykończenie frontów, uchwyty, zastosowane materiały oraz mechanizmy.

Funkcjonalne kuchnie na zamówienie

Współczesnym użytkownikom zależy na tym, by kuchnia na zamówienie była nie tylko estetyczna, lecz także funkcjonalna. Obecnie na rynku znaleźć można wiele nowoczesnych systemów, które ułatwiają korzystanie z szafek i szuflad. W naszych projektach stosujemy m.in. prowadnice i zawiasy z opcją cichego domyku. Pozwalają one na uniknięcie charakterystycznego stukania frontów o korpusy mebli w trakcie zamykania.

Inne udogodnienia stosowane w naszych szafkach kuchennych to:

  • chowane gniazdka elektryczne – w razie potrzeby można je wyciągnąć z blatu. Takie rozwiązanie pozwala na łatwiejsze zachowanie w czystości,
  • fronty bez uchwytów – wyposażone w specjalne czujniki lub punkty, które należy nacisnąć, by otworzyć szafkę,
  • wyciągane kosze na śmieci – w wielu zabudowach stosujemy wyciągane szafki z koszami na śmieci, które ułatwiają segregację odpadów bez konieczności schylania się,
  • oświetlenie LED – we współczesnych meblach kuchennych stosuje się oświetlenie LED, które zwiększa atrakcyjność zabudowy i poprawia warunki w trakcie gotowania,
  • wbudowane organizery – wewnątrz szafek możemy umieścić gotowe organizery i stelaże, które ułatwiają segregację akcesoriów i produktów spożywczych.

Przedstawiamy klientom zalety poszczególnych systemów i ich ceny. Wspólnie wybieramy te technologie, które sprawdzą się najlepiej w danym pomieszczeniu. Naszym celem jest stworzenie trwałych, a zarazem funkcjonalnych i estetycznych mebli, które przetrwają przez kolejne lata.

Trwałe meble kuchenne

Meble kuchenne muszą być odpowiednio wytrzymałe. Każdego dnia są one bowiem narażone na zabrudzenia, a także działanie wilgoci. Przygotowujemy takie wyroby ze wzmocnionych materiałów, które mogą prezentować się estetycznie nawet po wielu latach użytkowania. Pozwalają na łatwe mycie z wykorzystaniem odpowiednich środków chemicznych. 

Dobieramy odpowiednie materiały do potrzeb i budżetu klienta. Tworzymy meble, które zapewniają odpowiednią ilość miejsca na blacie roboczym, a także pozwalają na wygodne przechowywanie naczyń, akcesoriów, sprzętów kuchennych czy suchej żywności. Przygotowujemy m.in. zabudowę sprzętów AGD. W naszym zakładzie powstają szafki, w których można umieścić lodówkę lub zmywarkę.

Możemy stworzyć również tradycyjne meble z wieloma ozdobnikami i przeszkleniami. W naszym zakładzie powstają szafki z dekoracyjnymi witrynami i klasycznymi uchwytami. To od klienta zależy stylistyka gotowych produktów.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!