biurko
szafka

Inne meble

okrąg
okrąg

Umów się na bezpłatną wycenę

Zajmujemy się również produkcją innych mebli, stanowiących wyposażenie salonów, sypialni czy korytarzy. Tworzymy wyroby wykorzystywane w prywatnych domach, a także lokalach usługowych czy biurach. W naszym zakładzie powstają komody, szafki pod telewizor, biurka czy tapicerowane zabudowy wnęk. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, zgodnie z wymaganiami przedstawionymi nam przez klienta.

Dzięki nam możesz z powodzeniem zagospodarować przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu zgodnie z własną wizją. Przygotowujemy meble, które sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie nie pasują gotowe produkty dostępne na rynku. Dostosowujemy tworzone przez nas konstrukcje do wymiarów pomieszczenia – ma to znaczenie zwłaszcza we wnękach czy na poddaszach. W naszym zakładzie powstają meble, które doskonale pasują do przestrzeni zarówno pod względem wymiarów, jak i stylistyki. Możemy dorobić nowe meble do już istniejącego wyposażenia. Przygotowujemy m.in. szafy wnękowe, które doskonale sprawdzą się w sypialni lub korytarzu, komponując się świetnie z pozostałymi meblami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Działamy w Tychach, Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach. Produkujemy meble w naszym zakładzie, a następnie dostarczamy do klienta i składamy. Dzięki nam możesz liczyć na kompleksowe usługi i trwałe, funkcjonalne produkty na kolejne lata.